Karmy dla psów ze schorzeniami – którą zdobyć?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla piesków. Razem z oczekiwaniami klientów w ich ofercie można odnaleźć karmy dla dużych psów, oraz także i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi to zatem wyjątkowo istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz czworonogów dorosłych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze dostarcza? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i dodatkowo opisać ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree utworzyła dwa rodzaje żywności: karmy suche i karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe kluczowe w propozycji firmy odkryjemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian czworonogów oraz 3 typy karm dane dla piesków odmian małych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została przygotowana przez zbiór kompetentnych specjalistów z myślą o tym, by umożliwić szczeniętom najodpowiedniejszy wzrost. W składzie karmy zlokalizujemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i ryż, które są świetne dla wrażliwych żołądków małych piesków. Ponadto karma Pedigree junior wzbogacona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest przydatna szczeniętom w czasie znacznego wzrostu. Obok walorów odżywczych warto też wspomnieć o walorach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezmiernie prosty. Obejmuje zboża, dużą ilość mięska (26%), oleje i tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Kupuj tylko sprawdzone karmy dla psów zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma proponuje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno karma Pedigree w puszce bądź w torebce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która umożliwia trawienie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu karma jest nie jeno jadalna, lecz i wartościowa i lekka. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), pogłębiające odporność (witamina E oraz minerały) oraz pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki użyciu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Kończąc oferta marki Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest dosyć liczna, możemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy przygotowane przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż zmienia swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim i ekspertów z którymi kooperuje. Dzięki temuż są to zatem karmy znakomicie zaadaptowane do potrzeb aktywnie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.